Вход в систему

 

Новости

21.01.13

Упрощение порядка налогообложения доходов физических лиц, предоставляющих услуги по временному проживанию.

13.09.12

Принято постановление об отмене обязательной сертификации гостиниц в Украине

17.08.12

Новости уходящего лета.

 

НовостиПро стан цін на ринку у Херсонській області

17.09.10

Держінспекцією цін в області проводиться моніторинг вартості соціально значущих видів продовольчих товарів на підприємствах торгівлі та продоволь-чих ринка області.

Результати свідчать, що станом на 10.09.10. порівняно до 30.08.10 відбулось підвищення середнього рівня роздрібних цін в базових підприємствах торгівлі на борошно пшеничне вищого ґатунку на 2% (з 2,96 до 3,02 грн./кг). Спричинено це підвищенням оптово-відпускних цін ПАТ «Херсонський комбінат хлібопродуктів», що здійснює виробництво борошна вищого та першого сортів, на 8,7% (з 2,15 до 2,34 грн/кг без врахування вартості пакування). Слід зазначити, що оптово-відпускні ціни на борошно не перевищують задекларовані.

Середній рівень цін на інші продовольчі товари протягом останньої декади залишились без змін.

Досить високими залишаються ціни на крупу гречану. Так, середня станом на 10 вересня становила 11,90 грн./кг. Темп росту роздрібних цін протягом серпня склав 129,8%.

Держінспекцією цін проводяться перевірки суб’єктів господарювання, що здійснюють реалізацію соціально значущих продуктів харчування, зокрема борошна, крупи гречаної та яєць на продовольчих ринках м. Херсона, а також суб’єктів підприємництва, які реалізують продовольчі товари оптом. Зазначені перевірки здійснюються спільно з працівниками районних прокуратур Херсона. Наразі проводяться перевірки 47 приватних підприємців.