Вход в систему

 

Новости

21.01.13

Упрощение порядка налогообложения доходов физических лиц, предоставляющих услуги по временному проживанию.

13.09.12

Принято постановление об отмене обязательной сертификации гостиниц в Украине

17.08.12

Новости уходящего лета.

 

НовостиМіжнародний туристичний форум

11.03.11

3 березня 2011 року у м. Херсон на базі обласної державної адміністрації відбувся Міжнародний турис тичний форум «Розвиток екологічного туризму в країнах Чорноморського басейну: нові технології та економічні моделі», організаторами якого стали обласна державна адміністрація, обласна рада, Херсонська торгово-промислова палата, Херсонська міська рада.

В роботі форуму взяла участь делегація від Генічеського району на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації Євстратовим А.О.

У складі делегації район представляли голова районної ради О.Резніков, начальник відділу культури і туризму Л.Фролова, заступник начальника управління економіки райдержадміністрації Н.Бінько, Стрілківський сільський голова О.Пономарьов, директор ДОТ ім. І. Куліка Н.Михайлюк, депутат районної ради В.Жицький, голова постійної комісії районної ради з питань екології, підприємництва, культури та туризму, директор ДОТ «Дельфін» Л.Есен, директор б/в «Ярославна» М.Король, виконавчий директор б/в «Зоря» А.Ключковська, генеральний директор Міжнародної клініки відновного лікування В.Конюхо та інші суб’єкти туристичної діяльності району.

Учасники форуму взяли участь у пленарному засіданні, роботі «круглих столів» з питань, пов’язаних з розвитком інфраструктури та турагенської діяльності в умовах значної конкуренції, та проблем і особливостей розвитку пріоритетних видів туризму.

Відділом культури і туризму райдержадміністрації була влаштована виставка з показом відеосюжетів про рекреаційну зону району, представлені буклети, рекламна продукція. Окремим стендом була представлена Міжнародна клініка відновного лікування з перспективами її подальшого розвитку. Суб’єкти туристичної діяльності району взяли участь у роботі контрактної біржі для туристичних фірм та операторів, яка відбулася у конференц залі Херсонської торгово-промислової палати, де вони мали можливість представити свої бази відпочинку, дитячі оздоровчі табори.